Prodej ojetých vozidel

IMAGE:

Vyzkoušené ojeté vozy ŠKODA Plus

Kategorie ŠKODA Plus zahrnuje ojeté vozy všech značek do stáří 5 let, které splňují přísná kvalitativní kritéria. Kromě jistoty koupě technicky prověřeného vozu Vám partner programu ŠKODA Plus nabízí tyto výhody:

  • Zkušební jízda
  • Výkup vašeho vozu
  • 12 měsíců záruka
  • Výhodné pomínky financování a pojištění vozu
Aktuální nabídka ojetých vozů

Zkušební jízda

Projeďte se ve vyhlédnutém voze podle libosti. Zkušební jízdou zjistíte, jestli Vám vybraný vůz vyhovuje a splňuje všechny Vaše požadavky. Prodejce ŠKODA Vám rád názorně předvede všechny funkce a výbavu vozu. Všechny vozy ŠKODA Plus jsou připraveny k okamžité zkušební jízdě.

Výkup Vašeho vozu

Pokud se rozhodnete pro nový vůz značky ŠKODA nebo vůz z programu ŠKODA Plus, rádi Váš stávající automobil vykoupíme. Vyškolený technik přezkouší stav Vašeho vozu a nabídne Vám férovou výkupní cenu kalkulovanou dle ceníků nezávislé profesní organizace.

Předprodejní příprava vozu

Všechny vozy v programu ŠKODA Plus prošly důkladnou předprodejní přípravou v plně vybaveném servisu ŠKODA, který prověřil technickou kvalitu vozů. Můžete si být jisti, že Váš nový vůz nebude vyžadovat dodatečné nákladné investice. 

12 měsíců záruka

Zeptejte se prodejce ŠKODA Plus na 12měsíční záruku pro Váš nový vůz. Záruka Vás ochrání před neočekávanými výdaji za poruchy vzniklé po převzetí vozu. Její krytí zahrnuje všechny komponenty od motoru po elektroniku.

Atraktivní podmínky financování

Společnost ŠkoFIN Vám vždy dokáže nabídnout podmínky financování na míru a s vozem tak můžete odjet ihned i bez potřebné hotovosti. Volba mezi leasingem s nízkými měsíčními splátkami a flexibilní koncovou splátkou nebo úvěrem je pouze na Vás.

Výhodné pojištění vozu

Díky značkovým pojistným produktům od partnerů ŠKODA Plus se Vám otevírají široké možnosti, jak chránit sebe i Váš vůz. Vše lze samozřejmě zajistit přímo při koupi vozu.

Doživotní záruka mobility na vozy ŠKODA

Se zárukou mobility si můžete být jistí, že vždy dosáhnete svého cíle. V případě poruchy zajistíme náhradní vozidlo, respektive odtah do nejbližšího servisu. Záruka mobility Vám bude v případě provádění předepsaných servisních inspekcí u autorizovaných servisních partnerů ŠKODA AUTOMATICKY prodlužována.

Certifikát vozu

K vozidlu zakoupenému v rámci programu ŠKODA Plus obdržíte certifikát osvědčující, že:

  • vozidlo není k datu vydání certifikátu evidováno jako odcizené v ČR
  • vozidlo, jednoznačně určené svým identifikačním číslem (VIN), odpovídá uvedenému roku výroby
  • identifikační číslo vozidla (VIN) neobsahuje nepovolené znaky a odpovídá deklarované značce vozidla
  • vozidlo splňuje všechny technické požadavky a standardy ŠKODA Plus

Vyřízení veškerých formalit

Pro usnadnění Vašeho života a úsporu času Vám partner programu ŠKODA Plus nabídne možnost vyřízení veškerých formalit spojených s nákupem nebo prodejem vozu. Vy si jen vyberete vůz a v dohodnutý termín odjedete bez nutnosti navštěvovat úřady.

 

Pokud máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte náš prodejní tým kontakty.

U nás vozy prověřujeme

IMAGE: Cebia