Jan Miškovič z Auto CB s.r.o. zvítězil v soutěži ŠKODA Challenge 2024

Jan Miškovič z Auto CB s.r.o. zvítězil v soutěži ŠKODA Challenge 2024

Společnost Auto CB s.r.o. je hrdá na svého zaměstnance Jana Miškoviče, který se stal vítězem v kategorii "Servisní poradce" v soutěži ŠKODA Challenge 2024. V této soutěži prokázal své vynikající odborné znalosti a my mu děkujeme za prvotřídní reprezentaci naší společnosti.

Ve společnosti Auto CB s.r.o. vždy uznáváme a oslavujeme vynikající výkony našich zaměstnanců. Je nám tedy obrovskou ctí oznámit, že náš servisní poradce Jan Miškovič dosáhl významného úspěchu v soutěži ŠKODA Challenge 2024, kde si v kategorii "Servisní poradce" odnesl zlato.

ŠKODA Challenge je soutěží, která vyhledává a ocení nejlepší talenty v oblasti servisu a poradenství v automobilovém průmyslu. Janovo vítězství je jasným důkazem jeho odborných dovedností, schopnosti řešit složité servisní situace a jeho schopnosti poskytovat prvotřídní poradenství našim zákazníkům.

Jan Miškovič je klíčovým členem týmu Auto CB s.r.o. a jeho úspěch v soutěži ŠKODA Challenge 2024 je pro nás velkou poctou. Je to také důkazem kvality a odbornosti našeho servisního týmu, který je připraven poskytnout nejlepší možnou péči našim zákazníkům.

Gratulujeme Janovi k tomuto výjimečnému úspěchu a děkujeme mu za jeho tvrdou práci, angažovanost a neustálé úsilí o dosažení vynikajícího servisu. Jsme pyšní, že máme takového talentovaného a zkušeného zaměstnance ve svém týmu a těšíme se na další spolupráci a úspěchy v budoucnosti.