Objevte rodinné vozy Renault Winter Edition!

Objevte rodinné vozy Renault Winter Edition!
Objevte rodinné vozy Renault Winter Edition!

Nyní limitovaná edice Winter Edition s výhodnou zimní výbavou a zimními pneumatikami v ceně.

Renault není ve vývoji a výrobě rodinných vozů žádným nováčkem. Již více než 50 let se zaměřuje na maximalizaci prostoru a vyváženost mezi bezpečností, praktickými vlastnostmi a stylovým vzhledem. S bezpečnostními prvky, jako jsou airbagy řidiče, spolujezdce a boční airbagy, systém ABS a systém nouzového brzdění, elektronická kontrola stability nebo systém sledování mrtvého úhlu, zaručují rodinné vozy značky Renault, že svůj drahocenný náklad vždy dopravíte v pořádku.

Proč si vybrat rodinný vůz značky Renault?

  • Atraktivní design - Rodinné vozy značky Renault se vyznačují moderním a výrazným designem, který se skvěle snoubí s jejich praktickou povahou.
  • Chytrá řešení Easy Life - Rodinné vozy Renault vás potěší řadou chytrých řešení Easy Life. Například šikovně koncipované úložné prostory v kabině nebo USB porty a 12V zásuvka pro cestující na zadních sedadlech.
  • Praktičnost - Rodinné vozy značky Renault nabízejí dostatek prostoru pro posádku i zavazadla. Potěší vás také variabilní uspořádání interiéru.
  • Bezpečnost - Všechny vozy Renault se vyznačují vysokou úrovní aktivní i pasivní bezpečnosti. Vozy Renault pravidelně získávají nejvyšší hodnocení 5* v rámci nárazových testů organizace EuroNCAP.

Akční modely WINTER EDITION se zvýhodněním až 65.000 Kč!

Objevte modely WINTER EDITION!