Nová Škoda SCALA se slevou 30.000 Kč při výkupu vašeho starého vozu

Při nákupu nového modelu Škoda SCALA vám poskytneme slevu 30.000 Kč za výkup vašeho starého vozu

Zcela nový model Škoda SCALA se slevou 30.000 Kč

Škoda SCALA je zcela nový model s emocionálním designem a silnou vlastní identitou. Je také prvním vozem značky postaveným na platformě MQB A0 koncernu Volkswagen. Nový vůz představuje další vývojový stupeň designového jazyka značky Škoda. I přes kompaktní vnější rozměry nabízí SCALA velkorysý interiér i zavazadlový prostor. Nejmodernější možnosti konektivity, bohatou výbavu vozu a kvalitní materiály doplňuje mnoho asistenčních systémů známých z vozů vyšší třídy. Kromě toho nabízí přesvědčivý poměr ceny a užitné hodnoty.

Infotainment a konektivita

Novou generaci infotainment systémů modelu SCALA s displeji s úhlopříčkou až 9,2" doplňuje Virtuální Kokpit s displejem o velikosti 10,25". Vůz SCALA je jako první model ŠKODA díky zabudované kartě eSIM vždy připojen k internetu. K dispozici je také rozsáhlá nabídka služeb Škoda Connect včetně nových aplikací infotainmentu.

Bezpečnost na prvním místě

Kromě 9 airbagů pomáhá zvýšit bezpečnost cestujících také asistent změny jízdního pruhu (Side Assist). Tento systém rozpozná zezadu se blížící vozidla, která mají v úmyslu předjíždět nebo se již nacházejí v mrtvém úhlu. Asistent je aktivní až do vzdálenosti 70 m a dokáže tak varovat před nebezpečím také na dálnicích a rychlostních silnicích.

Poskytneme vám slevu ve výši 30.000 Kč za výkup starého vozu

Při nákupu nového modelu Škoda SCALA vám poskytneme slevu 30.000 Kč za váš starý vůz. Máte o novinku Škoda SCALA zájem? Kontaktujte nás!

Těšíme se na Vás.

Váš autorizovaný prodejce vozů Škoda:

AUTO CB, spol. s r.o.
Nepomucká 487/119 
326 00 Plzeň
Tel.: 377 666 666

Štítky: škoda scala

Fotogalerie

Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!