KAROQ vstupuje do modelového roku 2020 s ještě lepší bezpečnostní a komfortní výbavou

V závodě Škoda AUTO v Mladé Boleslavi dnes sjel z linky 250 000. vůz Škoda KAROQ od zahájení jeho výroby. Jubilejním vozem je KAROQ 1,0 TSI 85 kW v metalické černé barvě Magic.

V závodě ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi dnes sjel z linky 250 000. vůz ŠKODA KAROQ od zahájení jeho výroby. Jubilejním vozem je KAROQ 1,0 TSI 85 kW v metalické černé barvě Magic. Kompaktní SUV oslavilo svou světovou premiéru v polovině května 2017 ve Stockholmu, sériová výroba byla zahájena v červenci 2017. KAROQ tak čtvrtmilionové hranice vyrobených exemplářů dosáhl již dva roky po zahájení výroby.

Michael Oeljeklaus, člen představenstva Škoda AUTO pro výrobu a logistiku, zdůrazňuje: „Tento milník ukazuje, jak populární ŠKODA KAROQ je. Více než dva roky po zahájení výroby jsme již překonali hranici 250 000 vyrobených exemplářů, což je velký úspěch a dokládá význam modelu KAROQ v naší atraktivní modelové nabídce.“

ŠKODA vyrábí KAROQ od července 2017 v závodě Kvasiny a od ledna 2018 také v Mladé Boleslavi. V roce 2018 dodala česká automobilka zákazníkům 115 700 kusů vozů KAROQ, letos to bylo dosud 97 900 exemplářů. V současné době tak KAROQ patří mezi nejoblíbenější modely značky ŠKODA.

V roce 2016 začala SUV ofenzíva značky ŠKODA, a to vozem KODIAQ, prvním velkým SUV značky. KODIAQ se od října 2016 vyrábí v Kvasinách a na trh přišel na jaře 2017. Aktuální portfolio modelů SUV značky Škoda je tvořeno třemi atraktivními modely – KODIAQ, KAROQ a novým městským SUV KAMIQ. Všechny mají nyní na zadních dveřích nápis ŠKODA místo původního loga.

ŠKODA pro modelový rok 2020 KAROQ technicky i opticky vylepšila. Úspěšné kompaktní SUV nabídne bohatší výbavu pro ještě větší bezpečnost a pohodlí. K dispozici je například nový Side Assist, který varuje před vozidly nacházejícími se ve slepém úhlu až do vzdálenosti 70 metrů. Také konektivita je v modelu KAROQ splňuje všechny současné standardy, v nabídce je široká škála inovativních online služeb ŠKODA Connect. ŠKODA KAROQ může být vybavena pohonem předních nebo všech kol, v nabídce je také adaptivní podvozek DCC a progresivní řízení. Jízdní vlastnosti tohoto modelu díky této technice stanovují nové standardy ve třídě, ať už jde o jízdní pohodlí nebo schopnosti na nezpevněném povrchu.

Máte zájem o více informací týkajících se modelu Škoda KAROQ?

Kontaktujte nás!

Těšíme se na Vás.

AUTO CB, spol. s r.o.
Nepomucká 487/119 
326 00 Plzeň
Tel.: 377 666 666

Štítky: škoda karoqnové vozy škoda

Fotogalerie

Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!