David Tetour z Auto CB s.r.o. triumfoval v soutěži ŠKODA Challenge 2024

David Tetour z Auto CB s.r.o. triumfoval v soutěži ŠKODA Challenge 2024

Auto CB s.r.o. oslavuje vynikající úspěch svého zaměstnance Davida Tetoura, který již podruhé získal první místo v kategorii "Automechanik" v národním kole soutěže ŠKODA Challenge 2024. Toto ocenění je důkazem jeho odborných dovedností a vášně pro automobilovou mechaniku.

Ve společnosti Auto CB s.r.o. jsme vždy hrdí na vynikající práci našich zaměstnanců a jejich schopnost přinášet nejlepší služby našim zákazníkům. Proto je pro nás obrovským potěšením sdělit, že náš kolega David Tetour dosáhl mimořádného úspěchu v soutěži ŠKODA Challenge 2024.

V této prestižní soutěži, která testuje technické schopnosti a odborné znalosti v oboru automobilové mechaniky, se David v kategorii "Automechanik" umístil na prvním místě. Jeho vítězství je vynikajícím odrazem jeho zručnosti, angažovanosti a hlubokého porozumění moderním automobilovým technologiím.

David Tetour je klíčovým členem našeho týmu v Auto CB s.r.o. a jeho úspěch v soutěži ŠKODA Challenge 2024 je pro nás velkou poctou. Toto vítězství nás utvrdilo v našem přesvědčení, že máme ve svém týmu špičkové profesionály, kteří jsou schopni konkurovat na nejvyšší úrovni v oboru.

Gratulujeme Davidovi k tomuto výjimečnému úspěchu a děkujeme mu za jeho tvrdou práci, oddanost a vynikající přístup. Jsme nadšeni, že máme takového talentovaného a vášnivého zaměstnance ve svém týmu a těšíme se na další společné projekty a úspěchy v budoucnosti.

Jako vítěz postupuje společně s vítězem kategorie "Servisní poradce" na světové "mistrovství". Kluci, budeme držet palce! :-)