Výhodné Roční vozy Škoda

Výhodné roční vozy Škoda

Nabízíme k prodeji referentské a roční vozy Škoda. Jaké jsou výhody ročních vozů?

  • Pořídíte si vůz se stářím maximálně 18 měsíců a s maximálním nájezdem 30 000 km.
  • U všech těchto nově přijatých vozů poskytujeme záruku 48 měsíců / 60 000 - 120 000 km.
  • Cenové zvýhodnění těchto vozů se pohybuje od 50 000 do 300 000 Kč včetně DPH.

Kompletní nabídka vozů Škoda

Co znamená označení vozu ŠkodaPlus Roční vozy?

Jde o velmi mladé ojeté vozy Škoda se stářím do 18 měsíců, které mají najeto maximálně 30 000 km a jsou v perfektním stavu. Zakoupením Ročního vozu získáte jistotu, že vůz bude odpovídat nejvyšším kvalitativním požadavkům.

Vozy mladší 18 měsíců

Pokud hledáte kvalitní zánovní vůz za výhodnou cenu nebo si chcete pořídit svůj první vůz za lepších finančních podmínek, tak právě pro vás má partner ŠkodaPlus výbornou nabídku mladých vozů. Jsou jako nové, jen levnější!

Najeto do 30 000 km

Nabízíme oveřené mladé vozy s nízkým počtem ujetých kilometrů (do 30.000km). Můžete si být jisti, že vozy této kategorie jsou skutečně na začátku své životnosti a čeká Vás s nimi ještě velká porce ujetých kilometrů.

Dvouletá záruka Škoda Auto

Zásadní rozdíl mezi novým a ojetým vozem je v záruce. Většinou výrobce na ojetý vůz záruku neposkytuje nebo ze záruky zbývá už jen několik měsíců. Ale pozor! Všechny ŠkodaPlus Roční vozy mají ještě minimálně 2 letou tovární záruku od Škoda Auto.

Záruka výměny vozu

Pokud by se náhodou stalo, že Vám vybraný vůz z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, můžete jej u partnera ŠkodaPlus během jednoho dne vyměnit za jiný (ze stávající nabídky).

Pokud máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte náš prodejní tým.