IMAGE: ŠKODA KAROQ PLZEŇ

Nové SUV ŠKODA KAROQ pro zájemce z Plzně a Plzeňského kraje

ŠKODA KAROQ je nové kompaktní SUV značky ŠKODA. Jméno a jeho psaná podoba pochází z jazyka Aleuťanů, kmene původních obyvatel, žijících na ostrově u jižního pobřeží Aljašky. Jméno KAROQ je kombinací výrazů ‘KAA'RAQ' (auto) a ‘RUQ' (šíp).

7x o voze ŠKODA KAROQ

  • Prostorově vymodelovaná příď dostala geometricky tvarované světlomety s precizními konturami.
  • ŠKODA KAROQ nabízí nové asistenční systémy, Full LED světlomety a vůbec poprvé ve voze značky ŠKODA také Digitální přístrojový panel.
  • Velký rozvor náprav naznačuje velkorysý vnitřní prostor, tak charakteristický pro vozy značky ŠKODA. Karoserie má krátké převisy, charakteristický tvar sloupku D a ostře ukončenou záď.
  • Atraktivní krystalické tvary jsou patrné i na dělených zadních skupinových svítilnách, jejichž vnitřní část je integrovaná do výklopné zádě.
  • Vzhled světlometů našel inspiraci v tradičním umění českých sklářů. Krystalické tvary, ozdobené osmi „očními řasami“ uvnitř hlavního světlometu, spoluutvářejí funkční prvek s jedinečným designem.
  • Nové kompaktní SUV značky ŠKODA má v sériové výbavě elektronickou parkovací brzdu, volitelně se dodává s pohonem 4×4 a sedmistupňovou převodovkou DSG. V nabídce je také volič jízdních režimů - Drive Mode Select, který přizpůsobí vůz různým jízdním stylům. Pro pohon 4x4 obsahuje navíc režim pro jízdu po nezpevněném terénu - Off-road.
  • Díky inovativním řešením patří ŠKODA KAROQ v oblasti konektivity na vrchol segmentu. Navigační varianty infotainmentů mohou poskytovat online informace např. o dopravě, cenách paliv, parkování, počasí a další. Nabízí vysoce moderní funkce a rozhraní a je vybaven až 9" kapacitními dotykovými displeji.

Pokud máte jakékoliv dotazy či zájem o model ŠKODA KAROQ, kontaktujte nás, prosím.

Mám zájem