Milan Klášterka z Auto CB s.r.o. získal třetí místo v soutěži ŠKODA Challenge 2024

Milan Klášterka z Auto CB s.r.o. získal třetí místo v soutěži ŠKODA Challenge 2024

Auto CB s.r.o. je pyšná na svého zaměstnance Milana Klášterku, který dosáhl skvělého třetího místa v kategorii "Prodej ojetých vozů Škoda" v soutěži ŠKODA Challenge 2024. Milane, gratulujeme!

Auto CB s.r.o. je známá svou neustálou snahou o poskytování vynikajícího servisu a profesionálního přístupu k zákazníkům. Naši zaměstnanci jsou srdcem naší společnosti, a proto je pro nás velkým potěšením oznamovat úspěchy, kterých dosahují.

Máme tu čest informovat, že náš zaměstnanec Milan Klášterka dosáhl skvělého úspěchu v soutěži ŠKODA Challenge 2024, kde se umístil na třetím místě v kategorii "Prodej ojetých vozů Škoda". Toto ocenění je důkazem jeho odborných dovedností, znalostí trhu a schopnosti nabízet nejlepší možné řešení pro naše zákazníky.

Soutěž ŠKODA Challenge je prestižní událostí, která vyhledává a ocení nejlepší talenty v oblasti prodeje a servisu vozů Škoda. Milanovo třetí místo v této kategorii je výsledkem jeho tvrdé práce, zájmu o detaily a schopnosti identifikovat potřeby zákazníků.

Milan Klášterka je neocenitelným členem týmu Auto CB s.r.o. Jeho úspěch v soutěži ŠKODA Challenge 2024 je pro nás velkou poctou a ukazuje, jak důležitý je pro nás talent a zkušenost našich zaměstnanců.

Srdečně gratulujeme Milanovi k tomuto skvělému úspěchu a děkujeme mu za jeho obětavost, zápal a přístup k práci. Jsme hrdí, že máme takového talentovaného a zkušeného zaměstnance ve svém týmu a těšíme se na další spolupráci a úspěchy v budoucnosti.